Fajerwerki na 4 lipca w porcie Marina Jack

Wszystkie Wydarzenia

Wczoraj w USA obchodzony był Dzień Niepodległości. Z tej okazji w wielu miejscach miały miejsce pokazy fajerwerków, m.in. w naszym sarasockim porcie Marina Jack. :)

Dwa lata pod rząd na 4 lipca byliśmy oglądać fajerwerki na plaży Siesta Key Beach. W zeszłym roku przegapiliśmy święto 4 lipca ze względu na wakacje w Polsce. W tym roku postanowiliśmy się wybrać do portu Marina Jack.

Przy samym porcie jest Bayfront Park, gdzie dotarliśmy na półtorej godziny przed pokazem. Już wtedy trawniki były pozajmowane przez masę ludzi, którzy oczekiwali na show na rozkładanych krzesełkach, kocach, spacerując po parku, czy stojąc w długiej kolejce do restauracji. ;)

Im bliżej było pokazu tym coraz więcej nachodziło ciemnych chmur. Z daleka było słychać grzmoty. Baliśmy się, że ze względu na pogodę pokaz zostanie odwołany. Na szczęście nikt niczego odwoływał i przed godziną 9pm na niebie pojawiły się pierwsze fajerwerki. Ale nie tylko. Razem z fajerwerkami mogliśmy obserwować również błyskawice. Niektórzy mówili, że wygląda to tak, jakby burza walczyła z fajerwerkami. ;) Pod koniec zaczęło trochę padać i część obserwatorów zaczęła “uciekać”, ale większość została, żeby obejrzeć show do końca.

Pokaz się udał, wydaje nam się, że był lepszy niż ten na plaży Siesta Key Beach, który widzieliśmy dwa i trzy lata temu.

Zachęcamy Was do obejrzenia zdjęć i filmu z tego wydarzenia.

[Not a valid template]

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *