Bezpośredni LOT Miami – Warszawa – Miami

Podróż Polecane Wszystkie

Ostatnio mieliśmy przyjemność lecieć do Polski bezpośrednim lotem z Miami do Warszawy i z powrotem. Polecamy!

Do Miami mamy tylko 3h, a nasza rodzina mieszka w Warszawie i w jej okolicach, dlatego stwierdziliśmy, że tym razem skorzystamy z możliwości podróżowania bezpośrednim lotem z Miami do Warszawy. Ogromny plus, ponieważ wsiada się na Florydzie, wysiada w Warszawie i nie trzeba się nigdzie po drodze przesiadać. Dzięki temu jest mniejsze ryzyko zagubienia bagażu no i ogromna wygoda. 

Cena też korzystna, chociaż my z różnych powodów, przekładaliśmy lot już dwa razy i ostatecznie polecieliśmy w czerwcu, kiedy to bilety są droższe, dlatego musieliśmy trochę dopłacić. Jak chcecie skorzystać z tego lotu, pamiętajcie, żeby zarezerwować bilet jak najszybciej, kiedy do podróży jest jeszcze daleko.

Lot ten odbywa się bardzo wygodnymi samolotami Boeing Dreamliner (787-8 lub 787-9). Obsługa odbywa się w jęz. polskim i angielskim, co przydatne może być szczególnie dla osób nie mówiących po angielsku, które np. mieszkają w Polsce i chcą nas odwiedzić w USA. Jedzenie jak na samolotowe bardzo dobre.

Na pewno będziemy korzystać z tego udogodnienia, chociaż wolelibyśmy, żeby takie połączenie odbywało się z Sarasoty! :D Ale pewnie o tym możemy tylko pomarzyć.

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *