1 grudnia – 27 stopni i kąpiel w basenie

Pogoda Wszystkie

1 grudnia, 27 stopni Celsjusza i słońce. Po szkole naszego synka, postanowiliśmy się wybrać na basen! Dziwnie się czułam kąpiąc się w basenie odkrytym 1 grudnia. Dotychczas był to już czas, kiedy trzeba było nosić kurtkę zimową i czapkę.

Przeżywając upalne lato na Florydzie, zastanawialiśmy się jak będzie wyglądać zima. Wiele osób nam mówiło, że jest ciepło, ale nie spodziewaliśmy się, że w zimie będziemy mogli kontynuować nasze wyjścia na osiedlowy basen. :)

Woda w jednym z basenów jest podgrzewana. Nie jest może tak ciepła jak w lecie, ale można się wykąpać, popływać, czy porzucać piłką. :)

Kolejne dni również mają być ciepłe, ale zdarzają się też chłodniejsze dni, o czym się przekonaliśmy w listopadzie, kiedy zamiast 27 stopni było np. 23, a rano nawet 8 stopni (o czym pisałam wcześniej). :)

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *