Zostałam Notary Public!

Pozostałe Wszystkie

Oprócz usług związanych z zakupem/sprzedażą/wynajmem nieruchomości, od teraz świadczę również usługi Notary Public. Dzięki temu mogę jeszcze więcej dać od siebie moim klientom nie tylko podczas transakcji związanej z nieruchomościami, ale również po niej, pomagając w sprawach codziennych, jak np. przy potwierdzaniu własnoręczności podpisów na różnego rodzaju dokumentach.

Notary Public to nie to samo co Notariusz w Polsce. Notary Public nie może sporządzać dokumentów czy udzielać porad prawnych. Notary Public poświadcza, że dana osoba złożyła podpis na danym dokumencie. Dokumenty poświadczone przez Notary Public są wymagane w wielu dziedzinach. My mieszkając w USA, nieraz potrzebowaliśmy takiego poświadczenia, np. w dokumentach do szkoły naszego syna. 

Zapraszam do współpracy!

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *