Sklep sportowy Dick’s Sporting Goods

Wszystkie Zakupy

Był rok 1948. 18-letni Dick Stack otrzymał od swojej babci $300 na otwarcie sklepu wędkarskiego po tym jak właściciel sklepu, w którym wcześniej pracował, nazwał go “głupim dzieciakiem”. Do 1970 roku poszerzył swoją ofertę o towar, który mniej więcej można znaleźć dzisiaj w sklepach Dick’s Sporting Goods. Jeden sklep tej sieci otworzono ostatnio w Sarasocie.

[Not a valid template]

W Warszawie często odwiedzaliśmy sklep Decathlon, który uwielbialiśmy. Jak zamieszkaliśmy na Florydzie, przez jakiś czas mieliśmy w Sarasocie sklep Sports Authority. Niestety sieć ta zbankrutowała. Niedawno na szczęście otwarto u nas sklep Dick’s Sporting Goods. ;) Mój syn, jako ogromny fan sportu, był przeszczęśliwy. Ostatnio postanowiliśmy wybrać się do tego sklepu, żeby “zbadać” jego asortyment.

Dick’s Sporting Goods jest to sieć z 729 (stan na  4 sierpnia 2018 roku) sklepami sportowymi w całych Stanach Zjednoczonych. W sklepach tych można znaleźć głównie produkty związane ze sportami drużynowymi, grą w golfa czy fitnessem, odzież sportową, sprzęt do kempingu oraz obuwie sportowe. Oferta jest naprawdę bardzo rozbudowana.

My na pewno z niej skorzystamy w trakcie zakupów świątecznych, na które musimy się w końcu wybrać!!!

Jeśli chcecie więcej poczytać o tych sklepach, zapraszamy na www.dickssportinggoods.com. Tymczasem zachęcamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć. :)

 

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *