Sarasocki most w patriotycznych kolorach

Ciekawostki Wszystkie

Wiele miejsc nie tylko na Florydzie, ale w całych Stanach Zjednoczonych zaświeciło ostatnio w barwach flagi amerykańskiej… również nasz sarasocki most, Ringling Bridge.

Świat się “zatrzymał” i ludzie potrzebują teraz takich akcentów. Chcą czuć się zjednoczeni, mieć świadomość, że nie są sami. Dlatego właśnie most Ringling Bridge w Sarasocie jako jeden z wielu teraz symboli w różnych miejscach w USA, świeci w kolorach amerykańskiej flagi, czyli czerwonym, białym i niebieskim. Kolory te są uhonorowaniem nie tylko amerykańskiej jedności, ale również osób, które mimo pandemii muszą pracować… Kolor czerwony reprezentuje tzw. first responders, czyli policję, strażaków, żołnierzy itp. Kolor biały reprezentuje zawody, które są niezbędne w tych czasach, czyli wszystkich wykonujących tzw. essential business (np. pracowników sklepów, kierowców, kurierów itp.). Kolor niebieski symbolizuje personel medyczny, który jest teraz na pierwszej linii frontu i najbardziej ze wszystkich naraża swoje zdrowie i życie walcząc o zdrowie i życie innych…

 

 

Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *