Raj dla fanów zdalnie sterowanych samolotów w Sarasocie

Ciekawe miejsca Wszystkie

Mało kto wie, że w Sarasocie mamy niesamowite miejsce dla fanów zdalnie sterowanych samolotów! W Rothenbach Park znajduje się dla nich specjalny pas startowy.

Rothenbach Park to jeden z naszych ulubionych sarasockich parków. Można go wykorzystać na wiele sposobów. Można iść z dziećmi na plac zabaw, pojeździć na rowerze, czy pobiegać po ścieżce ciągnącej się przy jeziorku, w dżungli czy przy górce. Górce, na którą naprawdę warto wejść (albo wjechać na rowerze), szczególnie w niedzielę. Nie wiem dokładnie o której zbierają się tam miłośnicy zdalnie sterowanych samolotów, ale już 2 razy będąc tam w niedzielę się na nich natknęliśmy. Wiem, że żeby korzystać z tego miejsca trzeba mieć specjalną licencję. To nie tak, że każdy może przyjść ze ze swoim samolotem i będzie mógł go odpalić w tym miejscu. Żeby to robić, trzeba znać trochę zasad tak, żeby nie stwarzać dla nikogo zagrożenia.

Naprawdę warto zatrzymać się chwilę przy pasie startowym, z którego startują te cuda. Są to naprawdę cuda, szczególnie dla tych, którzy lubią samoloty. Jedną z takich osób jest mój mąż, który specjalnie dla Was (no i trochę dla siebie) nagrał poniższe filmiki i zrobił trochę zdjęć. Zapraszam do oglądania!

 

Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *