Plaża South Lido Park Beach

Plaże Florydy Wszystkie

Któregoś dnia wybraliśmy się po południu na plażę na końcu wyspy Lido Key. Była to wycieczka zaplanowana “palcem po mapie”. Chcieliśmy zobaczyć jakieś nowe miejsce. Patrząc na google maps, stwierdziliśmy, że może tam być ładnie. Mieliśmy rację. :)

[Not a valid template]

Plaża może nie posiada piasku zachęcającego do budowania zamków, ale widoki są piękne. Z jednej strony widać budynki w centrum Sarasoty, z drugiej kolejną wyspę, Siestę Key. No i sama zatoka, i przepiękny zachód słońca…

Plaża ta znajduje się koło parku South Lido Park, gdzie można zaplanować grilla i posiedzieć ze znajomymi w specjalnie przygotowanych do tego strefach piknikowych, natomiast dzieci mają do dyspozycji plac zabaw.

Coś nas tknęło, żeby jechać tego dnia na tę właśnie plażę… ja wierzę w przeznaczenie, czasami wydaje nam się, że coś było dla nas zaplanowane, że tak miało być. No właśnie, siedząc na plaży i podziwiając widoki, nagle podeszła do nas kobieta, która oznajmiła, że “niedaleko, tam gdzie zbierają się ludzie, właśnie wylęgają się żółwiki”. :) Ale o tym w kolejnym artykule.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia poniższego filmiku.

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *