Nowy Rok 2024 i podsumowanie Starego Roku

Nasz blog Wszystkie

Z okazji nadchodzącego Nowego 2024 roku życzymy Wam wszystkim spełnienia marzeń. Mamy nadzieję, że Nowy Rok przyniesie ze sobą nowe możliwości, radosne chwile i niezapomniane przygody. A tymczasem zapraszamy do przeczytania krótkiego podsumowania Starego Roku.

W dzisiejszym świecie przepełnionym pogonią za różnymi rzeczami i brakiem wolnego czasu, przed Nowym Rokiem warto zatrzymać się chociaż na chwilę i pomyśleć, co dla nas jest najważniejsze. Co tak naprawdę ma sens. Co musi się wydarzyć, żebyśmy byli szczęśliwi. To coś warto sobie postawić za cel i do tego czegoś warto dążyć.

Wydarzenia Starego Roku mogą zmienić nasze spojrzenie na różne rzeczy, mogą nas czegoś nauczyć i sprawić, że w Nowym Roku postawimy sobie nowe cele. Dlatego tak ważne jest zatrzymanie się na chwilę i przeanalizowanie czego nas nauczył Stary Rok.

Dla nas Stary Rok to przede wszystkim zakończenie edukacji na Florydzie naszego syna. Skończył on liceum i postanowił, że na studia wyjedzie do stanu Kolorado.

Stary Rok to również rok przepełniony naszym pieskiem, Elmo. Elmo jest z nami od grudnia 2022 i przez ten rok nauczył nas nie tylko ogromnej cierpliwości (początki były ciężkie), ale dał nam bardzo dużo radości, którą dzieli się z nami cały czas. Wynagrodził nam ciężkie początki i sprawił, że nie wyobrażamy sobie teraz naszej rodziny bez niego. Ponieważ jest to nasz pierwszy piesek, nauczyliśmy się co to znaczy posiadanie pieska i dopiero teraz rozumiemy, jakie to szczęście.

Stary Rok to również spotkania z kolejnymi fantastycznymi ludźmi. Moja praca sprawia, że poznaję osoby nie tylko z innych stanów USA, ale również z Polski czy innych krajów europejskich. Są to zazwyczaj osoby, które marzą o przeprowadzce do słonecznego stanu i które mają wiele pytań i rozterek z tym związanych… i którym staram się pomóc jak tylko mogę. Spotkania z różnymi ludźmi zawsze uczą nas odmiennego spojrzenia na świat i pokazują, że każdy z nas jest wyjątkowy. 

Stary Rok to również uruchomienie naszej strony www.KierunekUSA.com w nowej odsłonie. Strona ta poświęcona jest ogólnie Stanom Zjednoczonym. Coraz więcej podróżujemy i odkrywamy nowe miejsca w tym kraju i chcemy pisać nie tylko o naszych podróżach, ale również o przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych.

Stary Rok to też uruchomienie podcastu naszego syna Rafała. Rafał uczy Was angielskiego potocznego, takiego jakim posługują się Amerykanie. Podcastu można słuchać na stronie www.buymeacoffe.com/kierunekusa

Nowy Rok to dla nas nowe wyzwania. Ja mam nadzieję na spotkania kolejnych fantastycznych ludzi. Mam też nadzieję na pomoc jak największej liczbie osób, które marzą o przeprowadzce do Sarasoty lub okolic albo chcą zainwestować w nieruchomości w tym miejscu.

Od razu możemy też Wam zdradzić, że już za chwilę uruchomimy nasz kolejny podcast, tym razem to ja będę odpowiadać na Wasze pytania. Podcast będzie powiązany z moją pracą, ponieważ będę w nim opowiadać o różnych aspektach związanych z przeprowadzką i życiem w USA.

Nowy Rok to przede wszystkim wyjazd naszego syna do stanu Kolorado, gdzie będzie studiował. Na pewno będziemy tam często bywać i na pewno będziemy Wam pisać o tym miejscu jak i o jego studiach. 

Tymczasem dziękujemy Wam za to, że jesteście częścią naszej społeczności. To dzięki Waszym wiadomościom, komentarzom i wparciu, dodajecie nam energii do dalszego prowadzenia naszych projektów internetowych.

Pozdrawiamy i jeszcze raz życzymy Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku!

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *