Muzeum Winter’s Dolphin Tale Adventure w Clearwater

Ciekawe miejsca Wszystkie

W trakcie pobytu w słynnym Akwarium Morskim w Clearwater, odwiedziliśmy też muzeum, w którym można było zobaczyć ekspozycje z filmu “Dolphin Tale”. Przejazd jak i zwiedzanie muzeum było zawarte w cenie biletu do akwarium.

[Not a valid template]

Środek transportu z akwarium do muzeum (znajdującego się w centrum Clearwater) i z powrotem można sobie dowolnie wybrać. Do wyboru jest autobus turystyczny i łódź. My do muzeum pojechaliśmy autobusem turystycznym, natomiast wróciliśmy łodzią, co polecamy każdemu.

Samo muzeum jest naprawdę warte zobaczenia. Zawiera ekspozycje z filmu “Dolphin Tale”, m.in. sceny zbudowane na wzór tych z filmu, zdjęcia i rekwizyty z filmu. Na nas największe wrażenie zrobiła interaktywna wystawa, gdzie można było poczuć na własnej skórze huragan (momentami było naprawdę przerażająco).

Oczywiście oprócz ekspozycji, muzeum posiada sklep z dużym wyborem pamiątek. :)

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i poniższego filmiku, nagranego w drodze powrotnej z muzeum do akwarium.

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *