“Dolphin Tale” (Mój przyjaciel delfin)

Pozostałe Wszystkie

Zanim opiszemy Wam dokładniej naszą wycieczkę do Akwarium Morskiego w Clearwater, najpierw kilka słów o filmie, dzięki któremu akwarium stało się tak bardzo znane.

Film “Dolphin Tale” obejrzeliśmy będąc jeszcze w Polsce. Od razu wiedzieliśmy, że koniecznie musimy zobaczyć na własne oczy akwarium w Clearwater, a w szczególności delfinka Winter, który jest głównym bohaterem tego filmu.

Film opowiada historię 11-letniego chłopca, który przywiązuje się do samicy delfina, Winter. Samica jest nietypowa, bo straciła ogon w pułapce na kraby. Trafia do akwarium w Clearwater. Chłopiec namawia miejscowego naukowca (Morgan Freeman) na zbudowanie protezy dla Winter…

Zachęcam każdego do obejrzenia tego filmu. Idealnie nadaje się dla całej rodziny. Poniżej zobaczycie zwiastun. A jeśli film Wam się spodoba, możecie obejrzeć również jego drugą część, która opowiada o dalszych losach Winter. :)

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

2 komentarze do ““Dolphin Tale” (Mój przyjaciel delfin)

  1. Czesc,oglądaliśmy ten film super. Nie wiele jest familijnych filmow a ten przypadl także i nam do gustu.super ze byliscie na miejscu.pozdrawiamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *