Best Western Plus Palm Beach Gardens Hotel & Suites & Conference Center

Hotele Wszystkie

Ponieważ ostatni turniej piłkarski naszego syna odbywał się na wschodnim wybrzeżu Florydy i trwał cały weekend, przez dwie doby nocowaliśmy w jednym z pobliskich hoteli. Dzięki temu możemy Wam trochę opowiedzieć jak wygląda hotel 3-gwiazdkowy na Florydzie. ;)

[Not a valid template]

Hotel, w którym byliśmy należy do sieci Best Western, a jego pełna nazwa to Best Western Plus Palm Beach Gardens Hotel & Suites & Conference Center. Pokoje, ich wyposażenie i czystość nie odbiega w ogóle od standardów europejskich (możemy to stwierdzić z czystym sumieniem, ponieważ kiedyś nocowaliśmy wielokrotnie zarówno w hotelach w Polsce jak i Europie). W pokoju była mała lodówka, mikrofalówka, ekspres do kawy, zapas kawy i herbaty, suszarka do włosów. My mieliśmy jedno wielkie łóżko plus jedną rozkładaną sofę.

Do hotelu przynależy niewielki basen, jednak ze względu na brak czasu nie mieliśmy okazji z niego skorzystać. Przy recepcji znajdują się darmowa kawa i herbata (gdyby ta w pokoju się skończyła) oraz drobne przekąski i napoje do kupienia.

Jedyne do czego można się przyczepić w hotelu to śniadanie… Śniadanie było w formie bufetu, ale naprawdę nie za bardzo było z czego wybierać. Jajecznica nie przypominała nam jajecznicy jaką jedliśmy w niejednym miejscu. Pieczywo – był wybór spośród kilku rodzajów, ale naprawdę ciężko było znaleźć coś dobrego. Kawę dało się wypić, ale nie była zachwycająca. Ogólnie nie ma porównania do europejskich śniadań, nawet w hotelach 2-gwiazdkowych,  gdzie mieliśmy pyszne świeże pieczywo, ser, szynkę itp. Tutaj tego nie ma.

Po pobycie w tym hotelu, rozmawialiśmy z paroma osobami, które również odwiedziły hotele 3-gwiazdkowe na Florydzie i mówiły o śniadaniu to samo. Dlatego jak jest możliwość warto wykupić sobie pobyt bez śniadania i zjeść je w jednej z pobliskich restauracji (których często jest dużo w okolicach hoteli). Koszt będzie taki sam, a nawet niższy, a i wybór większy.

Także ogólnie hotel ten polecamy, ale bez śniadania. :)

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć, jakie wykonaliśmy w hotelu i jego otoczeniu.

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *