Amiszowe jedzenie

Ciekawe miejsca Kuchnia Wszystkie

W ostatnią sobotę wybraliśmy się z naszymi przyjaciółmi do wioski Amiszów, gdzie zakupiliśmy świeże warzywa i owoce na amiszowym targu oraz miło spędziliśmy czas w amiszowej restauracji. :)

[Not a valid template]

O wiosce Amiszów w Sarasocie pisałam już wcześniej na kierunekfloryda.com/z-wizyta-w-wiosce-amiszow-i-mennonitow. Wtedy, ponieważ był to tutejszy sezon, mogliśmy zobaczyć samych Amiszów poruszających się po wiosce głównie na rowerach. Tym razem Amiszów nie widzieliśmy (oprócz jednej kelnerki w restauracji), ponieważ w lecie mieszkają oni w większości w północnych stanach USA.

Odwiedziliśmy natomiast amiszowy targ ze świeżymi warzywami i owocami, sklepik z pamiątkami, sklep spożywczy oraz wybraliśmy się do restauracji Yoder’s.

Zachęcamy Was do obejrzenia naszej galerii, na której zobaczycie m.in. jajka w słoiku dostępne w amiszowych delikatesach oraz moje ulubione danie w restauracji Yoder’s, czyli Chicken Fingers. :)

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *