23 grudnia na plaży Siesta Beach

Pogoda Wszystkie

Nadal nie możemy się przyzwyczaić do pogody, jaką mamy w grudniu. :) Dzisiaj słoneczko i 27 stopni! Wybraliśmy się na plażę Siesta Beach, gdzie czuliśmy się jakby był środek lata.

[Not a valid template]

W grudniu w Sarasocie jest sezon turystyczny. Mnóstwo ludzi z północy przyjeżdża na Florydę, żeby skorzystać z pogody jaka tu panuje. Dlatego też i na parkingu przed plażą ciężko było znaleźć wolne miejsce.

Mimo że było bardzo ciepło, trochę wiało, dlatego na budce ratownika zawieszona była czerwona flaga, co tutaj oznacza “duże ryzyko”. Odradza się kąpiel w zatoce, ale niektórzy się tym nie przejmowali.

My skorzystaliśmy z okazji i ulepiliśmy bałwana z piasku, o którego prosiło nas kilka osób. Mieliśmy niezłego konkurenta, jednego z rzeźbiarzy profesjonalistów. Z jego bałwanem ciężko nam było konkurować, no ale cóż, liczą się chęci. :) Jego dzieło możecie obejrzeć na jednym z z powyższych zdjęć, natomiast naszego skromniejszego bałwanka znajdziecie w kolejnym, już całkiem świątecznym artykule. :)

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

1 thought on “23 grudnia na plaży Siesta Beach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *