Strona główna > Boże Narodzenie > Świąteczne domy w Palm Harbor

Świąteczne domy w Palm Harbor

W kategorii:Boże Narodzenie     Autor:   Karolina Moscicka     Rok:   2017

Przed Świętami pisaliśmy o świątecznych domach w Sarasocie. Byliśmy nimi zachwyceni. :) Sprawdźcie czy spodobały nam się świąteczne domy w Palm Harbor. :)

Ponieważ w pierwszy dzień Świąt odwiedziliśmy naszych znajomych w Palm Harbor, jak już się ściemniło postanowiliśmy wybrać się na wycieczkę po okolicznych świątecznych domach.

Trafiliśmy na osiedle gdzie dosłownie prawie każdy dom był oświetlony lampkami… i było to zrobione z takim rozmachem, że niestety stwierdziliśmy, że Palm Harbor w tej konkurencji wyprzedziło Sarasotę. ;) Niektóre domy postawiły na jak największą liczbę lampek, przed innymi stały bajkowe dmuchańce, jeszcze inne połączyły lamki z muzyką…

To co zobaczyliśmy ciężko opisać słowami, dlatego zapraszamy do obejrzenia powyższego filmu i poniższej galerii zdjęć. :)


Karolina Moscicka

Mieszkam od ponad 4 lat w Sarasocie z moim mężem i 13-letnim synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, koniecznie się ze mną skontaktujcie na kierunekfloryda@gmail.com. Z chęcią pomogę również przy zakupie/sprzedaży/wynajmie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz