Strona główna > Ciekawe miejsca > Fort De Soto Park Campground

Fort De Soto Park Campground

W kategorii:Ciekawe miejsca     Autor:   Karolina Moscicka     Rok:   2017

Lubicie jeździć na kemping? Floryda oferuje ogromne możliwości jeśli chodzi o kempingowanie. Dzięki naszym znajomym, którzy z Chicago przyjechali na kemping Fort De Soto, mogliśmy obejrzeć sobie to miejsce, zrobić trochę zdjęć i nagrać dla Was film. :)

Fort De Soto Park Campground znajduje się ok. 25 minut drogi od St. Petersburga. Jak sama nazwa wskazuje kemping ten znajduje się w parku Fort De Soto Park. Miejsce jest naprawdę przepiękne. Wokół wszechotaczająca natura, pobliskie plaże, wszystko to sprawia, że tutaj naprawdę się odpoczywa. :)

Kemping oferuje 238 miejsc! Można wynająć miejsce dla kampera (wtedy dostaje się jedno z większych miejsc, do których da się dojechać kamperem), czy mniejsze miejsce, gdzie spokojnie zmieści się przyczepa i samochód. Wynajmując takie miejsce otrzymuje się z nim stół piknikowy, grilla, dostęp do wody i prądu. Oczywiście na terenie kempingu znajdują się ubikacje, prysznice, pralki, suszarki, plac zabaw czy sklepik.

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o tym kempingu, zapraszamy na stronę oficjalną www.pinellascounty.org/park/camping.htm. Tymczasem zachęcamy do obejrzenia wykonanego przez nas filmu i poniższej galerii ze zdjęciami.

 


Karolina Moscicka

Mieszkam od ponad 4 lat w Sarasocie z moim mężem i 13-letnim synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, koniecznie się ze mną skontaktujcie na kierunekfloryda@gmail.com. Z chęcią pomogę również przy zakupie/sprzedaży/wynajmie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz