Iluminacje świetlne z okazji nadchodzących Świąt…

Boże Narodzenie Wszystkie

Już za parę dni Święta Bożego Narodzenia. W Sarasocie wiele domów, kościołów i nie tylko, ozdobionych jest światełkami, mikołajami, bałwankami i wieloma innymi rzeczami kojarzącymi się ze świętami. Zapraszamy Was na wycieczkę po tych najciekawszych i najbardziej widowiskowych miejscach w Sarasocie.

Adresów godnych zobaczenia iluminacji świetlnych w Sarasocie szukaliśmy w Internecie. Zaplanowaliśmy sobie na mapie “wycieczkę” i w sobotę wieczorem wyruszyliśmy na zwiedzanie. :)

Zobaczyliśmy pięknie oświetlone domy… niektóre naprawdę ozdobione z ogromnym rozmachem… spacerowaliśmy po osiedlu domów, gdzie niektórzy w swoich ogrodach organizowali różne atrakcje świąteczne: rozdawali ciasteczka, laski świąteczne, cukierki. Przed jednym domem było ognisko i właściciele przechodniom dawali marshmallows (białe pianki), które można było sobie usmażyć na ogniu. :) Jeszcze inna rodzina zorganizowała przed swoim garażem kino i można było na ekranie obejrzeć świąteczne filmy. Przed kolejnym stał stolik z laskami świątecznymi i napisem “Free Candy Canes, Merry Christmas”, a w ogrodzie było mnóstwo świątecznych dmuchańców.

Największe wrażenie jednak zrobiła na nas iluminacja świetlna przed Kościołem Baptystów…

Wszystko to zobaczycie na wykonanych przez nas filmach i zdjęciach, do obejrzenia których serdecznie zapraszamy :)

[Not a valid template]

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

2 komentarze do “Iluminacje świetlne z okazji nadchodzących Świąt…

  1. W Sarasocie w okresie świątecznym jeździ autobus którego trasa jest właśnie po najpiękniej oswietlonych domach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *