Zarobki na Florydzie

Zarobki na Florydzie

Finanse Wszystkie

Pytacie nas często o zarobki na Florydzie. Znaleźliśmy dla Was bardzo ciekawe zestawienie zarobków w różnych zawodach zarówno na całej Florydzie jak i w poszczególnych regionach.

Ciężko dokładnie napisać ile kto zarabia na Florydzie. Tak jak wszędzie zależy to od konkretnego miejsca, doświadczenia itp. W jednych miejscach zarabia się więcej, ale też i życie jest droższe. W innych mniej, ale przez to też i życie jest trochę tańsze. Można jednak wyliczyć mniej więcej w jakich zawodach jakie są zarobki, dzięki czemu później powstają różne zestawienia.

Poszukując w Internecie takich zestawień, trafiliśmy na stronę floridajobs.org/workforce-statistics/data-center/statistical-programs/occupational-employment-statistics-and-wages

Znajdziecie tam zestawienia zarobków z różnych lat. Aby otworzyć plik z danymi należy w odpowiednim okienku wybrać czy chcecie zobaczyć dane z całej Florydy czy z danego regionu. W tabelce znajdziecie stawkę godzinową, odpowiednio: średnią, przeciętną, dla osoby bez doświadczenia, dla osoby z dużym doświadczeniem.

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *