Tradycyjne kartki świąteczne

Boże Narodzenie Wszystkie

W dobie Internetu wysyłamy życzenia głównie mailem czy smsami. Dlatego właśnie tradycyjne kartki świąteczne są tak niezwykłe i często pożądane. Szczególnie kiedy otrzymuje się je z drugiego kontynentu. :)

Kartki świąteczne

W USA wysyłanie/dawanie kartek jest bardziej popularne niż w Polsce. Wybór kartek jest przeogromny. Są kartki z podziękowaniami, z przeprosinami, dla żony, dla męża, dla córki, syna, mamy, taty itp., dosłownie na każdą okazję. My jak tylko się wprowadziliśmy otrzymaliśmy kartkę od właścicielki naszego mieszkania z najlepszymi życzeniami na nowe mieszkanie. Gdy pomogliśmy sąsiadce otrzymaliśmy kartkę z podziękowaniami. :) Jednak największą radość sprawiły nam kartki, które otrzymaliśmy na Święta od naszej rodziny i przyjaciół z Polski. :) Dziękujemy.

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

2 komentarze do “Tradycyjne kartki świąteczne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *