Sarasota Powerboat Race

Sarasota Wszystkie Wydarzenia

W niedzielę 5 lipca chcieliśmy obejrzeć wyścig łodzi z okazji imprezy Sarasota Grand Prix Powerboat. Przeczytaliśmy, że najlepszy punkt widokowy jest na plaży Lido Beach, dlatego właśnie tam się wybraliśmy.

[Not a valid template]

Niestety nie tylko my o tym przeczytaliśmy. Ponad pół godziny szukaliśmy miejsca parkingowego, w końcu zrezygnowani postanowiliśmy, że dwójka z nas pójdzie obejrzeć wyścig, a tymczasem jedna osoba zostanie w samochodzie. Potem zrobiliśmy wymianę. :) Dzięki temu każdy z nas obejrzał przez chwilę to widowisko. Gdy zobaczyliśmy jak wygląda plaża, która ze względu na dobry punkt widokowy dosłownie cała zastawiona była namiotami, parasolami i leżakami, stwierdziliśmy, że nie ma co tutaj siedzieć. Po obejrzeniu wyścigu, nagraniu filmiku i zrobieniu zdjęć, wybraliśmy się na inną plażę kawałek dalej, żeby już w spokoju rozkoszować się pogodą i pięknem Zatoki Meksykańskiej. :)

Jeśli interesuje Was sama impreza i wyścigi, możecie o tym poczytać więcej (niestety po angielsku) na sarasotapowerboatgrandprix.org

 

Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *