Festival Parade of Boats w Sarasocie

Sarasota Wszystkie Wydarzenia

3 lipca w centrum Sarasoty odbyła się Parada Łodzi i nie tylko. Do łodzi dołączyły samochody, motory, a nawet konie. :)

Parada rozpoczęła się zgodnie z tradycją samochodami rządowymi. Publiczność powitali urzędnicy, policja, strażacy itp. Ponieważ w tym czasie w Sarasocie odbywała się impreza Sarasota Power Boat Grand Prix, w paradzie brało udział bardzo dużo łodzi, które potem ścigały się na Zatoce Meksykańskiej. Osoby na łodziach jak i w samochodach ubrane były często w kolory amerykańskiej flagi, nawiązując tym samym do Dnia Niepodległości, który był dzień później, 4 lipca.

Oczywiście, jak zwykle przy tego typu paradach, dzieci i nie tylko dzieci, obdarowywane były przez uczestników parady smakołykami, koralikami i innymi gadżetami.

Na szczęście mimo ciemnych chmur, ani burza ani deszcz nie przeszkodziły tej sympatycznej imprezie.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć jak i filmu z parady.

[Not a valid template]

 

Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

2 komentarze do “Festival Parade of Boats w Sarasocie

    1. Szukałam, ale nie znalazłam nigdzie całej parady. Kiedyś cała parada, ale świąteczna była transmitowana kilka razy na lokalnym kanale TV. Postaramy się następnym razem nagrać więcej. :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *