Podróże i praca

Pozostałe Wszystkie

Jak wielu z Was zauważyło, ostatnio mniej piszemy. A to dlatego, że musimy jakoś łączyć pracę z wakacjami i niestety zostaje mało czasu na pisanie. Ponieważ wakacje powoli dobiegają końca, na pewno to nadrobimy.

Na początku czerwca, jak już wiecie, wybraliśmy się do Polski, a później po powrocie i nadrobieniu pracy, postanowiliśmy udać się do Colorado i zobaczyć uczelnię, którą wybrał sobie nasz syn. Co ciekawe, drogę z Florydy do Colorado i z powrotem, pokonaliśmy samochodem. Ci co znają tutaj odległości, wiedzą, że jest to naprawdę daleka podróż. Dzięki temu zobaczyliśmy po drodze sporo nowych stanów. Ale o tym już więcej niedługo…

Po powrocie z podróży zawsze jest dużo nadrabiania w pracy. Dlatego też zostaje mało czasu na bloga. Ale postaramy się to jak najszybciej nadrobić!

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *