Mural dla lokalnych pracowników medycznych

Ciekawostki Wszystkie

Podczas dzisiejszego spaceru w centrum Sarasoty, stwierdziłam, że zajrzę do miejsca, gdzie powstaje mural dla lokalnych pracowników medycznych, żeby zobaczyć czy został już ukończony. Okazało się, że został, 5 minut przed naszym przyjściem. Mieliśmy jeszcze okazję zamienić słowo z autorką muralu.

Autorką muralu jest Karen Chandler, która słynie z malowania postaci z wielkimi okularami przeciwsłonecznymi. Tak właśnie zostali przedstawieni również pracownicy medyczni na muralu w centrum Sarasoty, a dokładniej na rogu ulic Goodrich Ave i Second St. 

Każdego kto ma okazję zachęcamy do zobaczenia muralu, a tych, którzy są zainteresowani artystką i jej innymi dziełami, zapraszamy na stronę www.karenchandlerfineart.com 

Karolina Moscicki
W 2024 roku przeprowadziliśmy się do Colorado. Zapraszam na naszą nową stronę www.KierunekUSA.com oraz do dołączenia do naszej społeczności na www.BuyMeACoffee.com/KierunekUSA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *