Kierunek Sarasota

KierunekSarasota.com wystartował!

O nas Sarasota Wszystkie

Zaczęło się od bloga KierunekFloryda.com… Opisuję na nim różne aspekty związane z życiem na Florydzie. Wiem, że korzysta z niego wiele osób, nie tylko tych, które chcą się przeprowadzić na Florydę, ale również tych, którzy przyjeżdżają tu turystycznie.

Mimo że staram się tam zamieszczać wpisy z różnych miejsc na Florydzie, dużo wpisów dotyczy Sarasoty, miejsca, w którym mieszkamy. Nieraz już słyszałam od osób, z którymi się spotykałam, że fajnie by było zrobić przewodnik po Sarasocie. Często otrzymuję telefony i wiadomości z pytaniami, co zobaczyć w Sarasocie, gdzie iść na zakupy, jak załatwić najpotrzebniejsze rzeczy itp. I często myślałam o tym, żeby stworzyć Poradnik z takimi informacjami.

Po to właśnie powstała strona KierunekSarasota.com. Pracowałam nad nią ponad rok w wolnych chwilach. Na pierwszym miejscu stawiam swoją pracę i klientów, dlatego niestety czasu na nowe projekty jest mało. Ale udało się! Wiem, że dzięki tej stronie, moi klienci, potencjalni klienci czy osoby, które tu mieszkają, chcą zamieszkać albo po prostu zwiedzić nasze okolice, będą miały ułatwione zadanie. Starałam się jak najbardziej przejrzyście zamieścić informacje i mam nadzieję, że osiągnęłam ten cel.

Na KierunekSarasota.com znajdziecie m.in. opis Sarasoty i okolic, przydatne informacje odnośnie różnych urzędów, dział z pytaniami i odpowiedziami, a przede wszystkim Przewodnik po Sarasocie i okolicach podzielony na różne kategorie takie jak np. atrakcje, plaże, parki, dla dzieci, zakupy, wycieczki itp. KierunekSarasota.com będzie na bieżąco uzupełniany, dlatego w tym momencie nie znajdziecie tam wszystkiego, o czym chciałabym Wam “opowiedzieć”.

Oczywiście KierunekFloryda.com będzie działał tak jak dawniej, ale będzie się skupiał ogólnie na życiu na Florydzie i będzie dalej w formie bloga. KierunekSarasota.com będzie się tyczył Sarasoty i będzie to bardziej przewodnik.

Jeśli macie jakieś uwagi, prośby, pytania odnośnie mojego nowego projektu, koniecznie dajcie znać! 

Pozdrawiam i zapraszam do podróży po www.KierunekSarasota.com 

Karolina Moscicki

Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *