Strona główna > Parki i place zabaw > Floryda – miejsce nie tylko dla emerytów

Floryda – miejsce nie tylko dla emerytów

W kategorii:Parki i place zabaw     Autor:   Karolina Moscicka     Rok:   2014

Planując przyjazd na Florydę, analizowaliśmy różne „za i przeciw”. Jedną z rzeczy, które słyszeliśmy o Florydzie było to, że jest to miejsce, gdzie przebywa bardzo dużo emerytów.

Zastanawialiśmy się, czy w związku z tym, że jest to „raj dla emerytów” będą tutaj dobre szkoły, parki, place zabaw itd. Pytaliśmy osób, które tu mieszkają, czy widać dzieci, młode małżeństwa itd. Informowano nas, że jak najbardziej i że szkoły są bardzo dobre. Okazało się, że to prawda.

Starszych ludzi w naszym mieście widać dużo, ale i młodych ludzi i dzieci nie brakuje. Są parki, place zabaw i inne miejsca, w których można spędzić rodzinnie czas. Na samym naszym osiedlu jest dużo rodzin z dziećmi.

Chcielibyśmy Wam pokazać jak dużo fajnych parków i placów zabaw jest na Florydzie, dlatego stworzyliśmy na naszym blogu nową kategorię „Parki i place zabaw”.


Karolina Moscicka

Mieszkam od ponad 4 lat w Sarasocie z moim mężem i 13-letnim synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, koniecznie się ze mną skontaktujcie na kierunekfloryda@gmail.com. Z chęcią pomogę również przy zakupie/sprzedaży/wynajmie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Tagi: ,

Dodaj komentarz