Floryda – miejsce nie tylko dla emerytów

Parki i place zabaw Wszystkie

Planując przyjazd na Florydę, analizowaliśmy różne “za i przeciw”. Jedną z rzeczy, które słyszeliśmy o Florydzie było to, że jest to miejsce, gdzie przebywa bardzo dużo emerytów.

Zastanawialiśmy się, czy w związku z tym, że jest to “raj dla emerytów” będą tutaj dobre szkoły, parki, place zabaw itd. Pytaliśmy osób, które tu mieszkają, czy widać dzieci, młode małżeństwa itd. Informowano nas, że jak najbardziej i że szkoły są bardzo dobre. Okazało się, że to prawda.

Starszych ludzi w naszym mieście widać dużo, ale i młodych ludzi i dzieci nie brakuje. Są parki, place zabaw i inne miejsca, w których można spędzić rodzinnie czas. Na samym naszym osiedlu jest dużo rodzin z dziećmi.

Chcielibyśmy Wam pokazać jak dużo fajnych parków i placów zabaw jest na Florydzie, dlatego stworzyliśmy na naszym blogu nową kategorię “Parki i place zabaw”.

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.