Darmowe zwiedzanie muzeów z kartami Bank of America

Ciekawostki Wszystkie

Nie wszyscy właściciele kart debetowych lub kredytowych Bank of America wiedzą, że z kartami tymi mogą zwiedzać niektóre z muzea w USA gratis. :)

Bank of America posiada ofertę specjalną dla wszystkich właścicieli kart kredytowych lub debetowych. W pierwszy weekend każdego miesiąca można zwiedzać określone muzea za darmo.

Szczegóły oferty znajdują się na stronie about.bankofamerica.com/en-us/global-impact/arts-and-culture/partners.html, gdzie znajdziecie listę muzeów, które objętę są promocją. Oferta jest naprawdę spora. W samym Miami takich muzeów na dzień dzisiejszy jest aż sześć.

Możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że oferta ta działa, ponieważ pokazując nasze karty w jednym z florydzkich muzeów, zwiedziliśmy to muzeum zupełnie za darmo. :) A jakie to muzeum, przeczytacie w kolejnym artykule. :)

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *