Ceny biletów do kina

Finanse Wszystkie

Wczoraj wybraliśmy się do kina AMC na Minionki. :) Film polecamy każdemu. Sprawdźcie ile kosztowała nas taka “wycieczka”. :)

Kino AMC Sarasota

AMC to sieć kin w USA, która posiada ok. 346 lokalizacji. Jest to multipleks przypominający polskie Multikino. Sale wyglądają podobnie, z różnicą w szerokości foteli. Tutaj są wygodniejsze i szersze. :) Ciekawe dlaczego… ;) Oprócz tego miejsca nie są numerowane. Każdy siada gdzie chce.

Jeśli chodzi o bilety, wybraliśmy opcję 3D. Koszt biletu to $14.80 za osobę dorosłą i $11.58 za dziecko. Oprócz tego kupiliśmy zestaw, zawierający duży popcorn i napój, który kosztował ok. $14. Jest to zestaw “refill”, czyli dodatkowe doładowanie popcornu i napoju jest gratis (tylko jedno doładowanie).

W sumie taka “wycieczka” kosztowała nas trochę ponad 55 dolarów. Biorą pod uwagę, że Amerykanie zarabiają ponad 3 razy więcej niż Polacy, nie jest to wysoka kwota.

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

2 komentarze do “Ceny biletów do kina

  1. Cześć, my tez ostatnio wybraliśmy się do kina. Wprawdzie był to film 3D, ale było to na tygodniu. Nas taka impreza kosztowała 87 zł za bilety (2 dorosłych + jedno dziecko 6 lat) .Popcorn zestaw dziecięcy 20 PLN , my wzięliśmy Tacosy 30pln. W sumie wyjście do kina ok 130 PLN. Chyba długo nas teraz nie zobaczą. I jak tu się nie denerwować, człowiek chciałby zabrać dziecko raz na jakiś czas do kina, basen, zoo itp. ale to wszystko takie drogie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *