Strona główna > Wydarzenia > 2017 Corvettes On The Circle Show

2017 Corvettes On The Circle Show

W kategorii:Wydarzenia     Autor:   Karolina     Rok:   2017

W ostatnią sobotę przez przypadek byliśmy świadkami zjazdu miłośników Chevrolet Corvette. Wybraliśmy się na zakupy w jedno z popularnych miejsc w Sarasocie, tzw. St. Armands Circle, nie wiedząc, że w tym samym czasie odbywa tam się show samochodów tej marki. :)

Wydarzenie to sponsorowane było przez Skyway Corvette Club (Sarasota-Bradenton) i na celu miało m.in. pozyskanie funduszy na cele charytatywne. Sam klub składa się z ponad 100 członków, posiadaczy samochodów marki Chevrolet Corvette, zarówno tych starych (sięgających rocznika 1954) jak i tych najnowszych modeli.

W momencie kiedy my przyjechaliśmy na St. Armands Circle, wydarzenie to dobiegało końca, ale dzięki temu mogliśmy się przyjrzeć wyjeżdżającym cudeńkom. Specjalnie da Was nagraliśmy film, na którym zobaczycie przeróżne modele Corvette. Mój syn był zachwycony… :) My z mężem również. :D

Podobno tego typu wydarzenia są organizowane dosyć często w tym miejscu, oprócz show Corvette, są również Porsche, samochody egzotyczne, antyki i inne. ;)

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz