Sprouts Farmers Market w Sarasocie

Wszystkie Zakupy

Sprouts to sieć ponad 275 sklepów ze zdrową żywnością w całych Stanach Zjednoczonych. Mamy szczęście, że zawitała również do Sarasoty. :)

[Not a valid template]

Sprouts nie należy do najtańszych sklepów. Należy pamiętać, że zawsze warto porównywać ceny, ponieważ można znaleźć tam produkty, które są dostępne również np. w sklepie Walmart za o wiele niższą cenę.

Mimo tego naprawdę warto chociaż raz na jakiś czas wybrać się do tego sklepu. My znaleźliśmy tam pyszne produkty, które nie są dostępne (albo je przeoczyliśmy) w innych sklepach, np. Pierogi Kasi (Kasia’s Pierogi). :)

Oprócz tego warto spróbować sałatek z baru sałatkowego czy oliwek z baru oliwkowego (ładuje się do miseczki tyle ile się chce sałatek czy oliwek i płaci się w zależności od wagi, nie jest to tanie, ale jakie pyszne!). Pyszne są też przygotowywane na miejscu kanapki.

W Sprouts znajdziecie również m.in. masę przeróżnych orzechów, dział z witaminami, suplementami i naturalnymi kosmetykami, świeże warzywa i owoce, przeróżne rodzaje chlebów, bułeczek czy ciasteczek. :)

Jeśli macie okazję zajrzeć do tego sklepu, naprawdę warto. I koniecznie dajcie znać, co znaleźliście tam ciekawego… :)

A jak chcecie dowiedzieć się więcej o sklepach Sprouts, możecie odwiedzić ich oficjalną stronę www.sprouts.com

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *