Sarenki na Florydzie

Fauna Wszystkie

Węże, aligatory, żółwie, szopy, oposy, króliczki, wiewiórki… to już widziałam na Florydzie. Ale sarny? Ostatnio zobaczyłam je tutaj po raz pierwszy, dzięki naszym znajomym z Palm Harbor.

Kiedy znajomi z Palm Harbor opowiedzieli mi, że przy ich osiedlu spacerują sarenki, bardzo się zdziwiłam, ponieważ od kiedy jesteśmy na Florydzie (ponad 2 lata) nigdy tutaj nie widziałam ani jednej sarny. :)

Dlatego właśnie kiedy ostatnio ich odwiedziliśmy, poprosiłam, żeby mi koniecznie pokazali, gdzie te sarenki “urzędują”. :) Udało się! Nie tylko je zobaczyłam, ale też nagrałam krótki filmik, do obejrzenia którego bardzo Was zachęcam. :)

Ciekawa jestem, czy w okolicach Sarasoty są takie lasy, w których mieszkają sarny. Może ktoś coś wie na ten temat? :)

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

2 komentarze do “Sarenki na Florydzie

  1. Głupoty piszecie jakie to sa sarny? ludzie kochani. Rodzimy przedstawiciel jeleniowatych jeleń wirgilski czy coś tam podobnego ale na pewno nie sarna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *