Sarasota jednym z najlepszych miast do życia w USA

Sarasota Wszystkie

Portal Livability.com opublikował ostatnio ranking, w którym podał wyniki badania 2000 miast w USA z liczbą ludności między 20,000 i 350,000. Spośród nich wybrał 100, które uznano za najlepsze miasta do życia. Sarasota znalazła się na 31 miejscu, najwyżej spośród wszystkich miast florydzkich. :)

Nie możemy się wypowiedzieć na temat całego rankingu, ponieważ jedynym miastem jakie wypróbowaliśmy do życia w USA to Sarasota. Zgadzamy się natomiast z opinią, że Sarasota to niesamowite miasto, które zapewnia zarówno mieszkańcom jak i turystom wiele atrakcji. Przede wszystkim są to przepiękne wyspy z przeróżnymi plażami, które opisujemy na naszym blogu. Oprócz tego duża ilość restauracji, hoteli i miejsca związane z kulturą, takie jak teatry czy opera. No i słoneczna pogoda przez większość roku. :)

Na pierwszym miejscu rankingu znalazło się miasto Rochester w stanie Minnesota. Jeśli chcecie zapoznać się z całym rankingiem, zapraszamy na www.livability.com/best-places/top-100-best-places-to-live/2016

 

Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *