Przejażdżka wzdłuż Oceanu Atlantyckiego: Palm Beach i okolice

Ciekawe miejsca Wszystkie

Kolejnym miejscem, które odwiedziliśmy przy okazji turnieju piłkarskiego naszego syna na wschodzie Florydy, było Palm Beach. Znajomi polecili nam przejechać się samochodem wzdłuż Oceanu Atlantyckiego, kierując się od Palm Beach na południe.

[Not a valid template]

Jadąc drogą stanową A1A w Palm Beach oprócz Oceanu Atlantyckiego po jednej stronie można podziwiać niesamowite posiadłości milionerów. Spoglądając na nie, często ma się wrażenie, że nie są to domy, ale zamki. Bramy z posągami lwów, wieżyczki, rozległe ogrody… M.in. przy ulicy tej swoją posiadłość, zwaną Mar-a-Lago, ma Donald Trump (zobaczycie ją na 10. zdjęciu w galerii).

Szkoda tylko, że milionerzy tak się zasłaniają. Aby uniknąć paparazzi budują wysokie płoty albo odgradzają się żywopłotami… ;)

Jadąc dalej na południe widoki się nieco zmieniają, pojawiają się pola golfowe i hotele. My dojechaliśmy aż do miejscowości Ocean Ridge, gdzie wysiedliśmy, żeby przejść się plażą nad Oceanem Atlantyckim. O plaży tej napiszemy w kolejnym artykule. :)

Tymczasem zapraszamy Was do obejrzenia galerii ze zdjęciami oraz poniższego filmiku z naszej przejażdżki drogą A1A.

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

1 thought on “Przejażdżka wzdłuż Oceanu Atlantyckiego: Palm Beach i okolice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *