Półka na buty przy plaży

Ciekawostki Wszystkie

Po co brać buty na plażę i je nosić, skoro można je zostawić przed plażą na specjalnie przygotowanej do tego drewnianej półeczce? :) I najważniejsze: nikt niczyich butów raczej stamtąd nie weźmie… :)

Taką półkę zauważyliśmy przed jedną z okolicznych plaż. Niektórzy z Was pewnie pomyślą: “i nikt nie weźmie sobie tych butów”? No właśnie raczej nie. Taka mentalność. :)

Pomysł dla nas świetny. Jak chodzimy na spacer na plażę, często zostawiamy buty w samochodzie na parkingu. Nie chce nam się ich potem po prostu nosić. :)

Jak widać, amerykańska wygoda udziela się również nam.

Ale czy nie warto sobie ułatwiać życia??? :)

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

3 komentarze do “Półka na buty przy plaży

  1. A Wy czemu nie korzystacie z półeczki tylko zostawiacie buty w aucie? Szczerze mówiąc to ja bym miała opory żeby zostawić tam swoje obuwie :) ciągnęła by się za mną polska mentalność i brak zaufania :P

    1. My pierwszy raz taką półeczkę widzieliśmy. :) Na plażach, na które najczęściej jeździmy, nie ma czegoś takiego. :) I szczerze… samochód stoi tak blisko plaży, że jakoś wolimy zostawić te buty w samochodzie. :)))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *