Nowy dział “Wasze pytania i Nasze odpowiedzi”

Nasz blog Wszystkie

Ponieważ dostajemy od Was mnóstwo różnych pytań dotyczących życia na Florydzie, postanowiliśmy stworzyć dział “Wasze pytania i Nasze odpowiedzi”, gdzie będziemy zamieszczać te najczęściej zadawane przez Was pytania i nasze odpowiedzi.

Pytacie o różne rzeczy i zauważyliśmy, że pewne pytania często się powtarzają. Odkąd prowadzimy bloga, zamieściliśmy mnóstwo informacji na różne tematy, ale wiemy, że może Wam być ciężko odnaleźć odpowiedź na dane pytanie.

Pamiętajcie, że warto korzystać z wyszukiwarki na naszej stronie, która znajduje się na górze po lewej stronie. A jeśli nie znajdziecie odpowiedzi na nurtujący Was temat, śmiało piszcie.

Nigdy nie będziemy kopiować Waszych pytań i wstawiać na stronę, nigdy nie będzie podawać Waszych danych, także o to się nie martwcie. W dziale “Wasze pytania i Nasze odpowiedzi” na kierunekfloryda.com/wasze-pytania-i-nasze-odpowiedzi zbierzemy ogólnie tematy, które często powtarzają się w mailach od Was.

I zawsze zapraszamy Was do kontaktu z nami na kierunekfloryda.com/kontakt :)

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

4 komentarze do “Nowy dział “Wasze pytania i Nasze odpowiedzi”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *