Nasz nowy Katalog polskich firm na Florydzie

Nasz blog Wszystkie

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego nowego Katalogu polskich firm na Florydzie!!!

polskie_firmy_na_florydzie_baner

Od jakiegoś czasu pracowaliśmy nad naszym nowym Katalogiem polskich firm na Florydzie. :) W końcu udało się wdrożyć nasz plan. :) Zachęcamy do odwiedzenia go na KierunekFloryda.com/polskiefirmy. Możecie korzystać z niego, kiedy tylko chcecie. :) Firmę można znaleźć po lokalizacji, kategorii albo za pomocą wyszukiwarki. :)

Wszystkich Polaków, którzy prowadzą swoje firmy na Florydzie zachęcamy do dołączenia do katalogu. Wpis jest całkowicie darmowy. Po dołączeniu będziecie mogli w każdej chwili edytować swój wpis. :)

Jeśli nie znajdziecie kategorii dla swojego wpisu, dodajcie go do kategorii POZOSTAŁE. Możecie również napisać do nas na KierunekFloryda.com/kontakt i zaproponować kategorię dla swojego wpisu. Obiecujemy, że przemyślimy Waszą propozycję i możliwe, że utworzymy dla Was nową kategorię. :)

Prosimy o pomoc w promowaniu katalogu. Poinformujcie swoich znajomych z Florydy o katalogu, udostępniajcie informacje na swoim profilu facebookowym, wysyłajcie im link KierunekFloryda.com/polskiefirmy. Z góry bardzo dziękujemy!

Przy okazji przypominamy o naszych profilach społecznościowych:

Facebook – Facebook.com/KierunekFloryda

Instagram – instagram.com/KierunekFloryda

Twitter – twitter.com/KierunekFloryda

Youtube – youtube.com/channel/UCDXOPUp1Ep4GtpL6iWFHDRw

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *