Kto chce wygrać 800 mln dolarów? :)

Ciekawostki Wszystkie

Jutro w USA wielki dzień. Do wygrania w loterii Powerball jest aż 800 mln dolarów! Jest to rekordowa wygrana w historii Powerball.

powerball

800 mln dolarów to najwyższa kwota jaką można otrzymać i jest to tylko w sytuacji, kiedy zwycięzca zgodzi się na podzielenie tej kwoty i coroczne wypłaty przez 30 lat.

Jeśli natomiast zwycięzca będzie chciał wziąć od razu wszystkie pieniądze, dostanie 496 mln dolarów. W tym przypadku również od razu będzie musiał zapłacić od tej kwoty podatek, który wynosi ok. 40%. W przypadku wypłat przez 30 lat, będzie płacił podatek normalnie co roku od otrzymanej kwoty.

Kupon na jedno losowanie kosztuje tylko 2 dolary. My, ponieważ dzisiaj zupełnie o tym zapomnieliśmy, jutro wyślemy na pewno! Trzymajcie za nas kciuki! :)

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

4 komentarze do “Kto chce wygrać 800 mln dolarów? :)

  1. Ponieważ ostatnio nikt nie wygrał najwyższej wygranej, dzisiaj w puli jest 1.5 miliarda dolarów! :) Do wzięcia od razu 930 milionów dolarów. :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *