Koncert Izabeli Jeżowskiej w Venice

Artykuły sponsorowane Wszystkie

Polsko-Amerykańskie Stowarzyszenie w Venice zaprasza na wyjątkowy koncert!

„GALA: Pieśń – Opera – Musical”

Wystąpi: dr hab. Izabela Jeżowska – koncertująca śpiewaczka, mezzosopran, absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu.

Izabela_JezowskaStypendystka Ministerstwa Kultury oraz Rządu Włoskiego, uczestniczka masterclass u Shirley Verrett, Fedory Barbieri i Mirelli Freni. Doktor habilitowany, profesor nadzwyczajny Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, Filia we Wrocławiu (uczy techniki wokalnej i impostacji głosu). Prowadzi ożywioną działalność naukowo-badawczą na polu pedagogiki wokalnej i aktywną działalność organizacyjno-naukową. Wieloletni sekretarz i członek zarządu Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów Śpiewu. Kierownik naczelny i artystyczny Sudeckich Festiwali Muzycznych w Szczawnie-Zdroju, sekretarz naukowy konferencji, autorka licznych publikacji i referatów na konferencjach krajowych i zagranicznych, członek zespołu redakcyjnego Zeszytów Naukowych PSPŚ. Wykładowca w Polskiej Akademii Nauk (Instytut Badań Literackich PAN). Autorka metody wyzwalania głosu poprzez ruch, wprowadziła elementy Aerial-Yogi do nauczania impostacji głosu.Trwająca od lat fascynacja muzyką George’a Gershwina zaowocowała nagraniem płyty „The Gershwin I Love”. Izabela Jeżowska występowała w Polsce, Austrii,Szwecji i we Włoszech, a także w Meksyku i USA.


Program
: pieśni kompozytorów polskich, europejskich i amerykańskich, arie operowe, przeboje musicalowe i pieśni neapolitańskie

Data: 3 września 2017 roku, godzina 2.00 pm

Miejsce: salka przykatedralna (sala A) w Epiphany Cathedral w Venice

310 Sarasota St, Venice, FL 34285

WSTĘP WOLNY!

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *