Kolacja sępników czarnych

Fauna Wszystkie

Ostatnio podczas wycieczki rowerowej, zauważyliśmy po drugiej stronie ulicy dziwny widok. Czarne ptaki, przypominające sępy, zawzięcie coś jadły. Zatrzymaliśmy się, żeby lepiej przyjrzeć się tej scenie.

Najpierw wydawało nam się, że to jakaś większa ryba. Przybliżyliśmy zdjęcie zrobione aparatem i okazało się, że kolacją ptaków był pancernik. :(

Żywych pancerników jeszcze tutaj nie spotkaliśmy, chociaż wiemy, że występują. Natomiast dużymi czarnymi ptakami okazały się sępniki czarne. Są to ptaki padlinożerne z rodziny kondorowatych i spotkać je można na terenie obu Ameryk, jeśli chodzi o USA, to właśnie na południu.

Widok był momentami przerażający, dlatego nie będziemy Was zachęcać do obejrzenia zdjęć i filmiku. Ci co nie lubią tego typu scen, niech nie oglądają. :)

[Not a valid template]

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

1 thought on “Kolacja sępników czarnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *