KierunekInternet.com – nasz nowy projekt

Ciekawostki O nas Wszystkie

Nasz nowy projekt właśnie wystartował! KierunekInternet.com to strona, na której znajdziecie ważne informacje odnośnie prowadzenia biznesu w Internecie.

Wielu z Was wie, że po przeprowadzce do USA wykorzystaliśmy naszą wiedzę z Polski i “przenieśliśmy” tutaj to co robiliśmy w Polsce, czyli naszą firmę informatyczną. W Warszawie prowadziliśmy tę firmę ponad 10 lat i postanowiliśmy tutaj robić to samo.

Mój mąż jest “mózgiem” firmy i to on głównie zajmuje się prowadzeniem firmy, czyli tworzeniem stron internetowych, sklepów, portali, programowaniem czy grafiką komputerową. Ja natomiast skupiam się na swoim biznesie (czyli nieruchomości), ale też w wolnych chwilach pomagam mu w biznesie, szczególnie jeśli chodzi o stronę organizacyjną czy administrowanie naszymi stronami.

Już nieraz patrząc na naszych polskich klientów tutaj w USA, myśleliśmy, że przydałaby się strona internetowa, gdzie zamieszczalibyśmy ciekawostki i ważne informacje odnośnie prowadzenia biznesu w Internecie. Stąd też pomysł na KierunekInternet.com. :) Mamy nadzieję, że informacje, które tam będziemy zamieszczać, przydadzą się Wam, w szczególności, jeśli rozpoczynacie swoją podróż z biznesem w USA.

Zapraszamy nie tylko na stronę www.KierunekInternet.com, ale również do polubienia profili społecznościowych: Facebook www.facebook.com/Kierunek-Internet-102559794874793 oraz Twitter twitter.com/KierunekInt

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *