Inne oblicze Sarasoty

Ciekawe miejsca Sarasota Wszystkie

Sarasota to miejsce bardzo zróżnicowane. Każdy znajdzie coś dla siebie. Nowe nowoczesne domy czy starsze, ale równie przepiękne domy z “duszą”, budownictwo w stylu europejskim, śródziemnomorskim czy bardziej nowoczesnym, domy o dużych powierzchniach, ale również te mniejsze i równie urocze, restauracje schowane wśród drzew czy w budynku po dawnej stacji kolejowej.

Uwielbiamy odkrywać nowe miejsca, szczególnie w Sarasocie, w której mieszkamy. :) Ponieważ centrum Sarasoty bardzo się rozwija, postanowiliśmy ostatnio wybrać się na dłuższy spacer w głąb miasta. Dzięki temu odkryliśmy nowe uliczki czy budynki, których wcześniej nie widzieliśmy i o których istnieniu nie mieliśmy pojęcia.

Niesamowite jest, że spacerując uliczkami, nagle wychodziliśmy zza kolejnego rogu mile zaskoczeni, że są jeszcze piękne miejsca, których wcześniej nie widzieliśmy. Małe kolorowe domki ustawione po obu stronach uliczki, przy której znaleźliśmy również restauracyjkę czy kino, nietypowe restauracje (w budynku po warsztacie samochodowym czy po dawnej stacji kolejowej) czy budynek przypominający te brytyjskie z czerwonej cegły to tylko niektóre niespodzianki czekające na nas podczas spaceru.

Oczywiście oprócz tych uroczych miejsc, mogliśmy zobaczyć budowane nowoczesne apartamentowce czy biurowce, które powstają w centrum Sarasoty jak grzyby po deszczu. Nam się to podoba. Lubimy spokój Sarasoty, ale również cieszymy się, że mamy trochę tego prawdziwego miasta.

Zapraszamy Was na spacer po centrum Sarasoty. :)

[Not a valid template]

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

1 thought on “Inne oblicze Sarasoty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *