HelloFresh – prawie jak catering, ale lepiej

Kuchnia Wszystkie

Na pomysł ten wpadłam, rozmawiając z klientami z Polski, którzy opowiadali, że zamawiają codziennie do domu catering i w ten sposób oszczędzają na czasie, nie zastanawiając się nad tym, “co dzisiaj ugotować”. Pomyślałam sobie, że mi też w kółko brakuje czasu, chęci i pomysłów na obiady. Przypomniałam sobie, że często gdzieś w reklamach przebija mi się informacja o HelloFresh. Postanowiłam się w to głębiej wczytać.

Nie jest to typowy catering, bo musicie sami ugotować danie. Gotujecie je z dostarczonych Wam produktów i przepisu. Nie dostajecie gotowych dań.

Na początku macie różne promocje, także korzystajcie z nich! Jak na przykład z tej, która się kryje pod tym linkiem. Dzięki temu otrzymacie $120 zniżki na zamówienia. https://www.hellofresh.com/pages/share?c=HS-9DIDGK48F&utm_campaign=clipboard&utm_couponvalue=120&utm_invitername=Karolina&utm_medium=referral&utm_source=raf-share

Ja też skorzystałam z promocji, dzięki temu mieliśmy pierwsze zamówienie naprawdę “za grosze”. Każde kolejne było coraz droższe, aż wykorzystaliśmy całą zniżkę. I na razie mimo tego, że płacimy już prawie pełną cenę, zostaliśmy z HelloFresh.

Dlaczego?

Po pierwsze jest to niesamowity sposób na zaoszczędzenie czasu, a wiadomo, czas to pieniądz. Jeśli ktoś np. nie pracuje i kocha gotować, myślę, że będzie to dla niego nieopłacalne. Ale jeśli komuś w kółko brakuje czasu na wymyślanie nowych dań, gotowanie, jeżdżenie na zakupy, jest to naprawdę świetna opcja. Szczególnie jak w czasie tego wymyślania, gotowania i jeżdżenia na zakupy, może zrobić coś innego, co mu przyniesie więcej $. :)

Po drugie gotując z HelloFresh dostajecie dokładnie wymierzoną ilość potrzebnych składników! Czyli znowu się oszczędza! Tym razem nie wyrzucając zepsutych, przeterminowanych rzeczy. Założę się, że każdemu z Was to się czasami zdarza.

Po trzecie jest to naprawdę fajna zabawa. Standardowo gotowanie zajmuje ok. 30-45 minut i nigdy nie wiecie jaki będzie efekt końcowy, bo nigdy wcześniej nie próbowaliście tego dania.

Jak to dokładnie działa?

Wybieracie sobie dzień tygodnia, w którym chcielibyście otrzymywać zestawy dań. Domyślnie dania zostają wybrane dla Was przez system, ale zawsze możecie je zmienić na jakieś inny (wybór jest naprawdę duży). Wybieracie czy chcecie zestawy dla 2 lub 4 osób. 

Danego dnia dostajecie pod drzwi karton obłożony w środku lodem (tak, żeby się nic nie zepsuło). W kartonie są zestawy w osobnych torbach (niektóre rzeczy są wrzucone osobno między lód, np. mięso). Oprócz tego na wierzchu znajdziecie kartki z przepisami.

Wybieracie w danym dniu dany zestaw, otwieracie torbę, w której macie potrzebne produkty. Są to warzywa, sosy, różnego rodzaju dodatki, przyprawy itp. Warzywa zawsze są świeże i naprawdę dobre. Zazwyczaj musicie mieć dodatkowo sól, pieprz i oliwę, czyli coś co każdy raczej ma w kuchni.

Gotowanie jest naprawdę proste! Wszystko macie dokładnie opisane w przepisie.

My na razie jesteśmy bardzo zadowoleni. Są dania, którymi jesteśmy zachwyceni i takie, które po prostu są dobre. Nie było dania, które by nam nie smakowało. Dostajemy co tydzień dania na 3 obiady. W ten sposób w pozostałe dni możemy zjeść coś innego, swojego albo zjeść gdzieś poza domem. 

Zawsze możecie zmienić dzień dostawy, pominąć dany tydzień (bo na przykład wyjeżdżacie na wakacje), zamówić sobie coś extra, na przykład gotowe zupy, ciasta czy zestawy na lunch.

Naprawdę polecam spróbować! Koniecznie zacznijcie od tego linku, gdzie dostaniecie $120 zniżki! https://www.hellofresh.com/pages/share?c=HS-9DIDGK48F&utm_campaign=clipboard&utm_couponvalue=120&utm_invitername=Karolina&utm_medium=referral&utm_source=raf-share

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *