2977 flag przed sarasockim liceum

Wszystkie Wydarzenia

11 września 2019 o 5 rano ok. 20 uczniów jednego z sarasockich liceów pojawiło się przed szkołą, żeby zamieścić tam 2977 flag amerykańskich upamiętniających śmierć 2977 osób w atakach z 11 września 2001.

Opowiedziała mi o tym koleżanka, której córka chodzi do tego liceum. Mówiła, że wrażenie było niesamowite… (jej autorstwa jest również powyższe zdjęcie).

Podobno patrząc na tyle flag w jednym miejscu dopiero człowiek zdaje sobie sprawę, jak dużo ludzi zginęło w tych atakach. :(

Ok. 20 osób, które wzięły udział w tej akcji są to członkowie klubu “Young Americans for Freedom Club”. Mówili, że jest to bardzo ważne, żeby pamiętać o takich wydarzeniach, szczególnie biorąc pod uwagę, że praktycznie wszyscy uczniowie liceum urodzili się już po atakach 11 września.

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *