Sarasota Farmers Market

Sarasota Wszystkie Zakupy

W sobotę wybraliśmy się z naszymi gośćmi na Sarasota Farmers Market, gdzie można kupić między innymi świeże warzywa i owoce prosto od lokalnych farmerów. :)

Targ Farmerów odbywa się w Sarasocie już od 37 lat. Można na nim znaleźć głównie świeże owoce i warzywa, ale nie tylko. Wszystko zależy od tego jacy sprzedawcy się zgłoszą. My widzieliśmy też ciasteczka, domowy miód, owoce morza, ręcznie robione cuda, muszelki, roślinki i wiele innych rzeczy.

Jeśli chodzi o warzywa i owoce (bo tych jest najwięcej), wszystkie są świeżutkie i pachnące, w końcu pochodzą od okolicznych farmerów. A i ceny są naprawdę przystępne. Oprócz zrobienia fajnych zakupów można też spróbować np. mleka prosto z białego kokosa. :) Ja próbowałam i było naprawdę pyszne. :)

Farmers Market odbywa się w każdą sobotę w godz. od 7 rano do 1 po południu w centrum Sarasoty na ulicach Lemon Ave i State St. Aktualnie swoje stoiska ma tam ponad 70 sprzedawców.

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o Targu Farmerów, wejdźcie na stronę oficjalną sarasotafarmersmarket.org

Tymczasem zachęcamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć.

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *