Kioski na Florydzie

Pozostałe Wszystkie

W miejscach, które odwiedziliśmy na Florydzie, nie widzieliśmy jeszcze ani jednego tradycyjnego kiosku. Może zdarzają się w większych miastach, ale w mniejszych, gdzie trzeba pokonywać większe odległości, wynaleziono inne rozwiązanie na sprzedaż prasy.

W mieście, w którym mieszkamy, czyli w Sarasocie, prawdopodobnie prowadzenie zwykłego kiosku po prostu się nie opłaca. Wszystko jest tu “rozłożone” na większych obszarach, dlatego typowych dla dużych miast skupisk ludzi w jednym miejscu brakuje.  A ludzie chcą mieć kiosk pod nosem.

W związku z czym prasa sprzedawana jest nie tylko w zwykłych sklepach, ale również w specjalnych kolorowych “automatycznych podajnikach”. :)

Część gazet (tych darmowych, reklamowych) można brać sobie za darmo. Wystarczy otworzyć taki podajnik i wziąć gazetę. Te płatne sprzedawane są automatycznie. Żeby dostać gazetę, należy wrzucić monetę. :)

Zobaczcie sami na poniższych zdjęciach, jak wyglądają takie kioski.

[Not a valid template]

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *