Drum Circle na Siesta Key Beach

Wszystkie Wydarzenia

Drum Circle to niesamowite niekomercyjne wydarzenie, które odbywa się w każdą niedzielę na plaży Siesta Key. Rozpoczyna się ok. godziny przed zachodem słońca i trwa do momentu aż zrobi się całkiem ciemno…

Zaczyna się od wyznaczenia dużego koła, wokół którego wszyscy chętni rozkładają krzesełka. :) W jednym miejscu przy kole ustawiają się bębniarze (każdy chętny może dołączyć) i zaczynają swój cotygodniowy “rytuał”. Ci co chcą tańczą w kółku, mogą tańczyć samodzielnie, z rodziną, z dziećmi, mogą kręcić hula hop. :) Można też usiąść sobie wokół koła i obserwować całe to “zamieszanie”, czując wibracje jakie dochodzą od strony bębnów. :)

My, ponieważ lubimy dźwięk bębnów, na Drum Circle byliśmy już kilka razy… Nie nie, nie tańczyliśmy z hula hop, po prostu spędzaliśmy rodzinnie czas na plaży przy dźwięku bębnów. :)

Zachęcamy do obejrzenia poniższego filmiku, który lepiej zobrazuje Wam Drum Circle.

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *