Bufet Orientalny

Restauracje Wszystkie

Płacisz raz i jesz ile chcesz. Kto nie lubi takiego lunchu czy kolacji? :) Szczególnie, jeśli cena nie jest wysoka, a wybór dań naprawdę duży. To wszystko znajdziecie w Bufecie Orientalnym w Sarasocie. :)

[Not a valid template]

Za lunch zapłaciliśmy ok. $7 od osoby. Taka cena obowiązuje do godz. 4 po południu. Później cena jest trochę wyższa. Dodatkowo trzeba zapłacić za napoje, które kosztowały ok. $1.50 za sztukę.

Oferta jest naprawdę szeroka. Są dania na gorąco (zupy, owoce morza, mięso), sushi, lody, ciasta, owoce, warzywa, sałatki. Każdy znajdzie coś dla siebie. Plusem jest to, że jak naprawdę brakuje nam czasu, można za niską cenę naprawdę szybko zjeść. Bufet jest podany w bardzo dużej sali, dlatego są małe szanse, że zabraknie dla nas stolika (szczególnie w trakcie lunchu).

Nie jest to jednak jedzenie, które znajdziemy w dobrych restauracjach. Dlatego warto, ale raz na jakiś czas, jak brakuje czasu i chcemy zjeść coś innego, zróżnicowanego. :)

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć.

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

1 thought on “Bufet Orientalny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *