O nas

Na Florydzie mieszkamy od czerwca 2014 roku. Pomysł na bloga miałam już wcześniej, dlatego strona powstała jeszcze przed naszym przyjazdem i tylko czekała na uzupełnienie treścią. Tak jak widzicie, przez te ponad cztery lata treści przybyło całkiem sporo. :)

Niektórzy z Was chcieliby wiedzieć o nas nieco więcej, dlatego właśnie postanowiliśmy Wam trochę przybliżyć naszą rodzinkę. :)

tablicezimionami 
Otóż ja, Karolina (Caroline), jestem główną osobą zajmującą się blogiem. Tworzę artykuły, robię zdjęcia, kręcę filmy i to wszystko składam w jedną całość.

No ale jak się domyślacie, nie to nie jest moja główna działalność…

Jestem agentką nieruchomości, dlatego jeśli chcielibyście kupić mieszkanie/dom/biuro/działkę, zapraszam do kontaktu. No i koniecznie odwiedźcie moją stronę www.KarolinaSellsFlorida.com. W 2022 roku otworzyłam również swoje biuro nieruchomości w Sarasocie www.PalmHomesRealty.com

Mój mąż, Peter, od lat jest programistą i webmasterem. Gdybyście potrzebowali strony internetowej, zapraszamy na www.WebsitesFL.com. Pomaga mi również w biurze nieruchomości.

Nasz syn aktualnie ma Gap Year, czyli rok przerwy w nauce po high school. Za rok idzie na uniwersytet do Boulder, CO. Jest również maniakiem sportowym, (aktualnie trenuje triathlon), lubi grać w szachy i czytać książki. Ale oprócz tego specjalnie dla Was prowadzi podcast “Angielski z Rafałem”. Zapraszamy na stronę naszego drugiego projektu, tam dowiecie się więcej www.kierunekusa.com/podcast-angielski-z-rafalem

Tak jak zauważyliście, cenimy sobie naszą prywatność, dlatego nie zamieszczamy naszych zdjęć na blogu. Od początku chcieliśmy, aby ten blog był bardziej informacyjny, żeby nie był typowym pamiętnikiem z życia naszej rodziny. :) Oczywiście na tyle ile możemy, dzielimy się z Wami również naszym życiem. Jeśli macie do nas jakiekolwiek pytania, uwagi, chcielibyście, żebyśmy o czymś napisali, zapraszamy do kontaktu na www.KierunekFloryda.com/kontakt.

Zapraszamy Was również do polubienia naszych profili społecznościowych:

www.Facebook.com/KierunekFloryda

www.instagram.com/KierunekFloryda

Pozdrawiamy i do zobaczenia gdzieś w Internecie, a może i na Florydzie… :)

Zdjęcie zrobione przez Tomka (któremu za nie bardzo dziękujemy) w 2014 roku.

Aktualizacja: 29 listopada 2023r.