O nas

Na Florydzie mieszkamy od czerwca 2014 roku. Pomysł na bloga miałam już wcześniej, dlatego strona powstała jeszcze przed naszym przyjazdem i tylko czekała na uzupełnienie treścią. Tak jak widzicie, przez te ponad cztery lata treści przybyło całkiem sporo. :)

Niektórzy z Was chcieliby wiedzieć o nas nieco więcej, dlatego właśnie postanowiliśmy Wam trochę przybliżyć naszą rodzinkę. :)

tablicezimionami 
Otóż ja, Karolina (Caroline), jestem główną osobą zajmującą się blogiem. Tworzę artykuły, robię zdjęcia, kręcę filmy i to wszystko składam w jedną całość.

Oczywiście bez pomocy mojego męża, Piotra (Peter), nic bym nie mogła zrobić, bo to on zbudował dla mnie kiedyś tę stronę i jak tylko czegoś potrzebuję od strony informatycznej, on mi w tym pomaga. :) Oprócz tego każdy artykuł, zanim zostanie opublikowany, zostaje przez niego przeczytany i przekazane mi zostają ewentualne uwagi lub błędy. :)

Pewne artykuły nie powstałyby bez mojego syna, Rafała (Rafael). :) To on przekazuje mi wszelkie informacje o tym jak wygląda szkoła i nie tylko. Dzięki niemu mogę napisać, jak dziecko przystosowuje się do życia w całkiem nowych warunkach czy jak sobie radzi na początku ze średnią znajomością języka.

No ale jak się domyślacie, nie zajmujemy się wszyscy tylko blogiem…

Ja jestem agentką nieruchomości, dlatego jeśli chcielibyście kupić lub wynająć mieszkanie/dom/biuro, zapraszam do kontaktu. No i koniecznie odwiedźcie moją stronę www.KarolinaSellsFlorida.com

Mój mąż od lat jest programistą i webmasterem, dlatego ma ogromne doświadczenie w tym zakresie. Gdybyście potrzebowali strony internetowej, zapraszamy na www.WebsitesFL.com Jest również autorem kreatora stron Virtuleo (www.virtuleo.com).

Nasz syn aktualnie chodzi do High School (odpowiednik polskiego liceum). Oprócz tego jest maniakiem biegania, (wcześniej była koszykówka, a jeszcze wcześniej piłka nożna), lubi grać w szachy i czytać książki.

Tak jak zauważyliście, cenimy sobie naszą prywatność, dlatego nie zamieszczamy naszych zdjęć na blogu. Od początku chcieliśmy, aby ten blog był bardziej informacyjny, żeby nie był typowym pamiętnikiem z życia naszej rodziny. :) Oczywiście na tyle ile możemy, dzielimy się z Wami również naszym życiem. Jeśli macie do nas jakiekolwiek pytania, uwagi, chcielibyście, żebyśmy o czymś napisali, zapraszamy do kontaktu na www.KierunekFloryda.com/kontakt.

Zachęcamy również wszystkich Polaków prowadzących swoje firmy na Florydzie do dołączenia do naszego katalogu na kierunekfloryda.com/polskiefirmy. Dostajemy dużo maili z zapytaniami, czy znamy jakiegoś polskiego lekarza, fryzjera, itp. Dlatego warto do nas dołączyć.

Zapraszamy Was również do polubienia naszych profili społecznościowych:

www.Facebook.com/KierunekFloryda

www.twitter.com/KierunekFloryda

www.instagram.com/KierunekFloryda

Pozdrawiamy i do zobaczenia gdzieś w Internecie, a może i na Florydzie… :)

Zdjęcie zrobione przez Tomka (któremu za nie bardzo dziękujemy) w 2014 roku.