Mateusz J. Zagata MD – polski lekarz na Florydzie (Sarasota, Venice, North Port)

MateuszZagata“Jeśli szukasz lekarza rodzinnego mówiącego po polsku w okolicach Venice (Sarasota, Venice, North Port) na FL zapraszam do mnie! Mam szerokie doświadczenie zawodowe, przez ostatnie parę lat pracowałem w ER, szpitalach, klinikach, i domach opieki w dalekim Wisconsin.

Obecnie zaczynam działalność w Venice w ramach Gulf Coast Medical Group. Przyjmuję wszystkie grupy wiekowe, od 0+. Zajmę się Tobą i Twoją całą rodziną kompleksowo i z poszanowaniem Twojego zdania. Czy więc jeśli potrzebujesz rutynowego badania do szkoły dla Twojej pociechy, czy też szukasz kogoś kto się zajmie Tobą lub Twoimi rodzicami, nie szukaj więcej.”

Dr. Mateusz J. Zagata MD skończył kierunek inżynierii biologicznej na University of Illinois w Chicago (2005), jak i kierunek mniejszy w psychologii. Studia medyczne skończył na wydziale Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (2009). Specjalizację z medycyny rodzinnej ukończył na Univesity of Wisconsin (2012)W 2013 został dyplomowanym członkiem American Board of Family Medicine. Ma za sobą również prowadzenie własnej firmy medycznej, ZagMed, LLC, w Wisconsin.

Dr. Zagata ma szerokie doświadczenie. Ma na końcie setki godzin pracy w ER (Level III and IV Trauma Centers), prowadzenie pacjentów w klinice, szpitalach i domach opieki (Nursing Homes). Przyjmuje wszystkie grupy wiekowe, od noworodków po 100+.

Dr. Zagata zajmie się każdym Twoim problemem zdrowotnym, ostrym jak i przewlekłym, specjalizuje się również w medycynie zapobiegawczej, i ma holistyczne podejście do pacjenta. Dr. Zagata robi również małe zabiegi chirurgiczne, tj. biopsję skóry, usuwanie zmian skórnych, i zastrzyki kortykosterydowe do stawów ramiennych i kolan.


Więcej informacji
:

Gulf Coast Medical Group Jacaranda Family Medicine

8431 Pointe Loop Drive
Venice, Florida 34293

Phone: (941) 207-5350
Email: mateusz.zagata@BayfrontHealth.com