Kazimierz Fidziński – przedsiębiorca, który podbija amerykański rynek

Polacy na Florydzie Wszystkie

Kazika poznałam już jakiś czas temu. Skontaktował się ze mną informując, że chce się przenieść do Sarasoty i otworzyć tutaj oddział swojej firmy ze zlewozmywakami granitowymi, umywalkami i wannami. Idzie jak burza! Ostatnio wynajął kolejny lokal, w którym rozpoczął produkcję!

Kazik jest współwłaścicielem firmy Lavello, która została założona w 2015 roku w Polsce. Od tego czasu produkty Lavello zagościły w kilkudziesięciu tysiącach polskich kuchni, ale i nie tylko polskich. Z wielkimi sukcesami zlewozmywaki Lavello sprzedają się na 6 rynkach europejskich, w tym w Wielkiej Brytanii, Niemczech oraz Czechach.

W 2018 roku Kazik przyleciał do Sarasoty i otworzył tutaj pierwszy oddział Lavello w USA! Pomogłam mu w wynajęciu lokalu, w którym rozpoczął tutaj działalność. Już od początku podziwiałam jego pracowitość i upór w dążeniu do celu. I od początku był do wszystkiego pozytywnie nastawiony, nie tylko do biznesu, ale i florydzkiego życia. A to naprawdę pomaga w osiągnięciu celu.

Zlewozmywak Lavello w kuchniRozpoczął sprzedaż online, która oczywiście okazała się sukcesem. Zlewozmywaki Lavello doceniane są na tutejszym rynku nie tylko za europejską jakość, ale również nowoczesny wygląd. Do tego dochodzi obsługa klienta na wysokim poziomie. 

Markę Lavello można znaleźć nie tylko na stronie internetowej firmy lavellosinks.us, ale również w znanych sklepach internetowych, jak waifair.com czy lowes.com. W takim tempie myślę, że niedługo zlewozmywaki Lavello zobaczymy w co drugim domu! Czego życzę Kazikowi. :)

Ze względu m.in. na sukces w sprzedaży, Kazik postanowił rozpocząć w Sarasocie produkcję. Jest to pierwsza i jedyna w tym momencie produkcja zlewozmywaków granitowych w USA! Ostatnio wynajął drugi lokal, który przeobraził w halę produkcyjną. Produkuje nie tylko zlewozmywaki, ale również umywalki! Warto zaznaczyć i przypomnieć, że minęły dopiero 2 lata od kiedy zawitał do Sarasoty! 

Ja cały czas kibicuję Kazikowi! Jedno jest pewne, Polak potrafi. Kazik jest przykładem, że ciężko pracując i mając odpowiednie podejście, można osiągnąć tutaj sukces. :)

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od ponad 7 lat w Sarasocie z moim mężem i 16-letnim synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie/sprzedaży/wynajmie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.