Strona główna > Plaże Florydy > Plaże Florydy znowu w czołówce najlepszych plaż w USA

Plaże Florydy znowu w czołówce najlepszych plaż w USA

W kategorii:Plaże Florydy     Autor:   Karolina Moscicka     Rok:   2018

W USA jest podobno ponad 6000 plaż! Niesamowite, że te najlepsze są tak blisko nas. :) W zeszłym roku Siesta Key Beach, a w tym roku Clearwater Beach została uznana za najlepszą plażę w USA według Tripadvisor Travelers’ Choice.

Clearwater Beach

Najbliższa nam plaża to Siesta Key Beach, już nieraz uznawana za najlepszą plażę w USA. W zeszłym roku według Tripadvisor była numerem 1, w tym roku uplasowała się na 2 miejscu, nastomiast 1 zajęła plaża Clearwater Beach (widoczna na powyższym zdjęciu).

Osobiście wolę Siestę, jest większa i spokojniejsza. :) Chociaż Clearwater Beach też jest ładną plażą, bardziej przypomina znaną plażę South Beach w Miami Beach, która zajęła w tym roku 4. miejsce. Jak widać plaże florydzkie są wśród tych najlepszych w USA. :)

Jeśli chcecie zobaczyć cały tegoroczny ranking plaż, zapraszamy na https://www.tripadvisor.com/TravelersChoice-Beaches-cTop-g191

 


Karolina Moscicka

Mieszkam od ponad 4 lat w Sarasocie z moim mężem i 13-letnim synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, koniecznie się ze mną skontaktujcie na kierunekfloryda@gmail.com. Z chęcią pomogę również przy zakupie/sprzedaży/wynajmie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Tagi: , ,

Odpowiedzi 1 - “Plaże Florydy znowu w czołówce najlepszych plaż w USA”

  1. Waldez

    Hmm tylko pozazdrościć…

Dodaj komentarz